Przedłużanie rzęs 1:1

Rozciąganie rzęs metodą „jeden do jednego” jest obecnie najnowocześniejszym sposobem przedłużania, zagęszczania i zwijania rzęs. Efekt jest niezwykle naturalny, ponieważ sztuczne rzęsy są bardzo lekkie i przypominają te rosnące na powiece. Przedłużanie rzęs jest odpowiednie dla osób w każdym wieku, które pragną pięknego wyglądu 24 godziny na dobę. Jest to idealne rozwiązanie dla pań, których rzęsy są krótkie, cienkie i bez loków oraz noszą soczewki lub cenią swój czas. Niewątpliwą zaletą sztucznych rzęs jest brak konieczności stosowania tuszu do rzęs, a dzięki temu znakomita oszczędność czasu przy robieniu porannego makijażu i wieczornym wyjmowaniu go. Ograniczenie codziennego pocierania delikatnych obszarów oczu również odgrywa istotną rolę i jest z kolei widoczne w wygładzaniu zmarszczek. Podczas noszenia sztucznych rzęs możesz zapomnieć o szybkim traceniu „rzęs” rzęs lub łamaniu ich za pomocą lokówki. Są odporne na wodę, pot i łzy, dzięki czemu można pływać, opalać się na nich, dzięki czemu są idealne na każdy dzień, a także na specjalne okazje.

LAMINACJA RZĘS

Inaczej niż w przypadku przedłużania rzęs, które wymagają indywidualnych rzęs syntetycznych, które należy przykleić do naturalnej linii rzęs za pomocą kleju, laminowania rzęs – jest to również nazywane podnoszeniem rzęs, rzęsami keratynowymi – daje końcowy efekt grubszych, dłuższych, ciemniejszych rzęs, które trwają dłużej. Zabiegi keratynowego liftingu są wykonywane na naturalnych rzęsach – po prostu nie mogą być zbyt krótkie, nieistniejące ani naprawdę uszkodzone – aby nadać wygląd bardzo długim rzęsom, które są również grubsze i ciemniejsze. W porównaniu z przedłużeniami rzęs, jest to bezobsługowy sposób na wzmocnienie rzęs bez większego dramatyzmu. Zabieg liftingu rzęs jest bardziej dla kobiety, która chce naprawdę świeżego, naturalnego wyglądu.

LAMINACJA BRWI

Wszyscy artyści makijażu twierdzą, że brwi są najważniejszą cechą twarzy. Wszystkie kąciki twarzy są określone przez brwi: mogą podnieść oczy. zwężać lub powiększać twarz.Prostowanie brwi dla jednolitego kształtu brwi jest najlepszym rozwiązaniem dla brwi, które nie mają symetrii, a włosy naśladują inny wzór, nadając pożądany kształt.Zabieg ten rozwiązuje problem asymetrii brwi, sztywnych włosów, które rosną w innym kierunku i nadaje pożądany kształt brwiom dzięki nowej kompozycji białkowej opartej na płynnej keratynie i silikonie, która tworzy warstwę ochronną wokół włosów.Tylko doskonale uformowane brwi sprawiają, że twarz jest pełna!